Zespół LOTA publikuje nowy utwór i zaprasza na koncert [video]


Zespół Lota działa od 2021 roku w Centrum Kultury w Chojnie, choć pierwsze poważniejsze kroki zaczęli stawiać w 2023. Tworzą go osoby pochodzące z Chojny - Aleksandra Oczyńska, Piotr Pośniak (vocal), Mikołaj Oleśków, Aleksander Gręda (gitary), Włodzimierz Oleśków (bas) oraz Robert Bałachowski (perkusja).

Zespół koncertuje głównie w województwie zachodniopomorskim, udało im się zaprezentować swój materiał niemieckiej publiczności podczas "Sound City" w Schwedt. Dzięki głosom mieszkańców powiatu gryfińskiego wystąpili na festiwalu "Garaże" przy gwiazdach takich jak SARSA czy O.S.T.R.

Zespół LOTA zaprasza na koncert, więcej informacji tutaj: STARA GRA PONOWNIE MŁODĄ NUTĘ!

Czy odczuwasz w ostatnim czasie niedobory muzyki gitarowej? Czy szare, odarte z wszelkich wrażeń dni zlewają się w jedną bezkształtną całość? Czy jak kania dżdżu potrzebujesz czegoś co cię w końcu poruszy? Jeśli odpowiedziałeś 3 razy "tak" to albo brałeś udział w referendum w 1946 albo zespół LOTA jest dokładnie tym czego ci trzeba. Romans młodzieńczego wigoru wylewającego się ze sceny ze stylem krążącym wokół hard rocka. Wbijamy się w publiczność jak Magik w chodnik i zapieramy dech w piersiach tak że powodujemy wielomiesięczne, ogólnokrajowe protesty. Serdecznie byśmy zaprosili, gdyby nie to że my już wiemy że nie dacie rady się powstrzymać i na pewno NIE przyjdziecie.


W roli supportu o godzinie 19:30 rozpoczynając nasz wieczór, zagra dla was zespół Novena który w taki o to sposób pisze o sobie:

Hej, jesteśmy młodym zespołem, złożonym z młodych członków, a od trzech lat w stałym składzie godzimy nasze wspólne gusta muzyczne tworząc unikatową i niepowtarzalną muzykę. Gatunki w których najczęściej się obracamy to PUNK i ROCK, jednak co uważniejszy słuchacz zauważy w naszej muzyce wiele elementów z innych gatunków muzycznych. Z pośród innych wyróżnia nas młodzieńcza energia oraz zapał, który mamy nadzieję, że przedstawimy Wam przy najbliższej okazji.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza