Jubileuszowy Rajd Rowerowy "Szlakiem Pamięci Narodowej".


Gmina Mieszkowice już po raz dziesiąty staje się miejscem niezwykłych emocji i spotkań. W sobotę 4 maja o godzinie 12:00 wyruszy Jubileuszowy Rajd Rowerowy "Szlakiem Pamięci Narodowej"! Organizatorzy zapraszają rowerzystów na wyjątkową trasę, która przemierza tereny naszej historycznej ziemi.

Start odbędzie się z placu integracyjnego w Kłosowie - wyruszymy w podróż pełną pasji i wspomnień. Trasa liczy 32 kilometry i prowadzi przez malownicze Kurzycko, Mieszkowice, Gozdowice i Czelin. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również wyjątkowa podróż w głąb historii naszej ojczyzny.

W Gozdowicach będzie można przepłynąć promem rzecznym. Rejon Pamięci Narodowej, który znajdzie się na trasie, to nie tylko punkt na mapie Polski - to miejsce, które uczy, inspiruje i budzi ducha patriotyzmu.

Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować dziedzictwo naszych przodków i kultywować pamięć o naszej narodowej historii. Niech jubileuszowa edycja Rajdu Rowerowego "Szlakiem Pamięci Narodowej" będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego z nas!


Rajd jest realizowany z Programu Społecznik 2022-2024 zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza