Policjanci pomogli i otrzymali podziękowania.


„Niniejszym pragnę złożyć na ręce Pana Komendanta serdeczne wyrazy podziękowania...” - to fragment podziękowań dla policjantów, jakie wpłynęły do Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu od Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu. Policjanci za swoją służbę nie oczekują specjalnych podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony mieszkańców czy instytucji wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.

Czasami sytuacje, które wydają nam się zupełnie naturalne i zwykłe, w odczuciu innych mogą być czymś wyjątkowym. Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą. Nie oczekują za to specjalnych podziękowań, bo wiedzą, że na tym polega ich służba. Co nie znaczy, że słowa wdzięczności, jakie do nich trafiają, nie robią na nich wrażenia.

W ubiegłym tygodniu na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu inspektora. Rafała Janzena wpłynęły podziękowania dla barlineckich funkcjonariuszy na czele z Komendantem Komisariatu Policji w Barlinku komisarzem. Krzysztofem Maciaszkiem. Funkcjonariusze udzielili pomocy pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Myśliborzu w zapewnieniu bezpieczeństwa małoletniemu w celu umieszczenia go w pieczy zastępczej.

Były to działania, jakich wiele, o których pewnie byśmy nie wspominali, gdyby nie podziękowania, które publikujemy poniżej.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza