Przemierzyli ponad 400 kilometrów i zajęli 2. miejsce w klasyfikacji klubowej. Sukces KM Chojna!

Zawodnicy Klubu Motorowego Chojna ścigali się 28 kwietnia w II rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie, która odbyła się w Grodkowie w województwie opolskim. Wyjazd na zawody to ponad 400 km, jednak najwytrwalsi zawodnicy KM Chojna zameldowali się na starcie i po wyczerpujących wyścigach zajęli 2. miejsce w klasyfikacji klubowej.

Nasz klub reprezentowało 18 zawodników, z powodu kontuzji nie wystartowali Grzegorz Ratajczak i Kacper Matecki. W klasie MX 65 Arne Karbe zajął 3 miejsce a Igor Juszczak 12, w klasie MX 85 Marcel Myśko - 9, Hubert Borecki - 15, Gabriel Foremny - 20(zerwany łańcuch nie pozwolił ukończyć pierwszego wyścigu), w klasie MX Junior Jakub Szymański - 9, Filip Korzeniowski - 12, Alan Swatek - 20, Kamil Mróz - 25, w klasie MX Open Michał Bukała - 11, w klasie MX1B Jarosław Kozłowski – 9, w klasie MX2B Alan Śliwiński – 5, Patryk Bajda – 8, Bartosz Ruciński – 12, w klasie MX Masters Paweł Adamczyk – 10, MX Masters 50+ Jarosław Dąbrowski – 6, Janusz Puhlmann – 9, Stanisław Żytecki – 11. Kolejne zawody 19 maja w Nowogardzie.

Na zdjęciu najmłodsi zawodnicy KM Chojna Arne Karbe i Igor Juszczak.