W Parku Wilsona rusza budowa drugiego budynku. Deweloper kusi konkursem z cennymi nagrodami [foto]Rusza budowa drugiego budynku wielorodzinnego na osiedlu Park Wilsona w Chojnie. Powstanie kolejnych 31 mieszkań oraz 3 lokale użytkowe. Dodatkowo deweloper ogłosił konkurs z ciekawymi nagrodami. 

Teren budowy został ogrodzony, zainstalowano również kontenery w których ma znajdować się biuro sprzedaży. 

Dla wszystkich klientów, którzy już zarezerwowali mieszkania i tych nowych, którzy uczynią to w najbliższych dniach, deweloper ufundował 3 Vouchery do salonów IKEA oraz AGATA Meble, które trafią do zwycięzców w drodze losowania, które odbędzie się w siedzibie naszej redakcji. Szczęśliwcy mogę liczyć na 10 000 zł, 8 000 zł i 6 000 zł. Regulamin konkursu dostępny w siedzibie naszej redakcji oraz biurze dewelopera.

Dla zainteresowanych zakupem nieruchomości oraz wzięciem udziału w konkursie informujemy, że przedsprzedaż już się rozpoczęła, a lista aktualnych i jeszcze dostępnych mieszkań znajduje się na stronie parkwilsona.pl. Rezerwacji można dokonywać drogą elektroniczną pisząc na adres: sprzedaz@parkwilsona.pl lub dzwoniąc pod numer +48 509 279 279.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza