"50 i co?" - rockowy, gadany stand up muzyczny. Tomasz Karolak w Chojnie.

Najnowsze dziecko i autorski show Tomasza Karolaka, który jest podsumowaniem jego dotychczasowej drogi jako aktora ale również muzyka i wokalisty.

Tomasz Karolak „50 i co?” to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie stand-up i muzykę, oferując widzom niezapomniane przeżycie. W tym autorskim show, Tomasz Karolak, znany aktor, muzyk i wokalista, zabiera publiczność w podróż przez swoją bogatą i różnorodną karierę artystyczną.Show jest osobistym podsumowaniem życia Karolaka jako artysty, gdzie dzieli się on swoimi doświadczeniami, refleksjami i wspomnieniami.

Występ charakteryzuje się unikalnym połączeniem ciętego humoru, inteligentnych obserwacji i rockowej energii. Karolak, z niepowtarzalnym rockowym językiem, wprowadza widzów w kulisy świata show biznesu, ukazując go w nowym, często nieznajomym świetle. Co więcej, show jest przeplatane piosenkami śpiewanymi na żywo przez Tomasza, które odgrywały ważną rolę w jego drodze artystycznej.

„50 i co?” to nie tylko rozrywka, ale również intymny, introspekcyjny wgląd w życie i karierę Karolaka, pełen autoironii i głębokich emocji. Dla fanów Tomasza Karolaka, jak i dla tych, którzy cenią teatr i muzykę z nutą humoru, ten spektakl to wyjątkowa okazja, by zobaczyć artystę z innej, bardziej osobistej strony. Występ stanowi nie tylko chwilę rozrywki, ale również zaproszenie do refleksji nad drogą życiową, którą każdy z nas przemierza.

Bilety w cenie od 80 zł dostępne w sekretariacie Centrum Kultury i na stronie https://biletyna.pl/stand-up/Tomasz-Karolak/Chojna

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza