Aktywni i kreatywni - Miejska Gra Terenowa

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Trzcińskiej zaprasza na Grę Terenową po urokliwym Trzcińsku- Zdroju! Wydarzenie sfinansowane jest z Projektu Społecznik i odbędzie się w ramach X Nocy Muzeów, zaplanowanej na 18 maja. Oto co piszą o tym projekcie organizatorzy.

Czy są tu fani zagadek, łamigłówek i odkrywania tajemnic? Jeśli tak, to mamy dla Was coś naprawdę niesamowitego: Miejską Grę Terenową, podczas której nie tylko zmierzycie się z odkrywaniem tajemnic i łamaniem szyfrów ale również poznacie historie i tajemnice naszego miasta. Przygotowaliśmy dla Was dwie trasy: Rodzinną, w której udział wziąć mogą dzieci wraz z rodzicami lub ich opiekunowie oraz trasę otwartą, w której udział może wziąć każdy, kto ukończył 15 lat. Można a nawet zachęcamy by łączyć się w drużyny - maksymalnie 3 os. bo nic tak nie integruje i nie pomaga w rozwiązywaniu zagadek jak praca zespołowa! Obie kategorie będą dostosowane do wieku uczestników, więc nudy nie będzie. Będzie za to można spotkać w czasie trwania rozgrywek osoby wprost ze średniowiecza. 

Zaciekawiliśmy? Musicie zatem wpaść - 18 maja zapraszamy od godziny 13:30. Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania się pod adresem smzt.trzcinskozdroj@gmail.com co pozwoli przyśpieszyć przejść etap rejestracji tuż przed samym wydarzeniem. Dodamy tylko, ze na każdego uczestnika będą czekały drobne upominki a dla najlepszych ciekawe nagrody. Po trudach poznawania miasta pyszny na wszystkich będzie czekał pyszny poczęstunek. Wydarzenie nie byłoby możliwe gdyby nie program Program Społecznik! Dziękujemy za możliwość działania. 

Regulamin dostępny pod:
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza