"Kwiatami Cedynię upiększamy" - burmistrz zaprasza do udziału w konkursie.

Burmistrz Cedyni ogłasza IX edycję konkursu pt. "Kwiatami Cedynię upiększamy" na najładniejszy ogródek przydomowy, balkon, posesję oraz przestrzeń publiczną o Nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni.

Przedmiotem konkursu jest wybór i nagrodzenie najładniejszego, najbardziej zadbanego i najciekawszego ogrodu przydomowego, balkonu, posesji oraz przestrzeni publicznej w gminie Cedynia.

Termin dostarczania kart zgłoszeniowych do dnia 7 czerwca 2024 r. Karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Cedyni lub do Muzeum Regionalnego w Cedyni lub przesłać mailem na adres info@cedynia.pl.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie Urzędu Miasta i Gminy Cedynia [kliknij aby zobaczyć]. Nagrodami w Konkursie są nagrody pieniężne.

Konkurs ma na celu zaktywizowanie mieszkańców gminy Cedynia do systematycznej dbałości o estetykę najbliższego otoczenia, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych stosowanych przez mieszkańców gminy w swoich ogrodach, na balkonach i posesjach oraz zagospodarowanie przestrzeni publicznej, takiej jak otocznie świetlicy wiejskiej, przystanku lub innych miejsc w obrębie sołectw, a także zwrócenie uwagi mieszkańców na walory krajobrazu gminy Cedynia oraz poszanowanie środowiska naturalnego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza