Victoria kończy rozgrywki. Koniec sezonu w III lidze tenisa stołowego.


W ubiegłą sobotę 18 maja UKS-T Victoria Chojna gościła w Świdwinie gdzie rozgrywany był turniej barażowy drużyn walczących o miejsca 1-4; 5-8 oraz 9-12 w III lidze tenisa stołowego.

Zespół Victorii uczestniczył w turnieju drużyn walczących o miejsca 5-8,które w swoich grupach wschód/zachód zajęły miejsca 3-4.

W meczu otwarcia przeciwnikiem chojeńskiej Victorii był zespól I KTS Kołobrzeg. Niestety pomimo ambitnej postawy i woli walki Victoria przegrywa pierwsze spotkanie 1:6. W drugim sobotnim meczu, którego stawką było siódme miejsce. Victoria po emocjonującym spotkaniu przegrywa z drużyną SMTS Bez Spiny Szczecin 3:6 . Ostatecznie sezon ligowy UKS-T Victoria kończy na 8-mcu, które gwarantowało uplasowanie się w śród drużyn środka tabeli. W nowym sezonie UKS-T Victoria ponownie będzie mogła reprezentować nasz region w rozgrywkach III ligi tenisa stołowego.

W sobotnim turnieju Victoria wystąpiła w następującym składzie: Robert Bałachowski, Maciej Stadnik, Adrian Trzópek, Tomasz Bałachowski. 

Awans do II ligi wywalczyły drużyny Griffins Spin Szczecin oraz AP Technik Świdwin, III ligę opuszczają drużyny KS ATS Stargard II i UKS Team Tenis 2005 Białogard.

W imieniu zarządu oraz zawodników Klubu UKS-T Victoria Chojna pragnie podziękować wszystkim Sponsorom , którzy wsparli działalność i przyczynili się do rozwoju sportowego naszego Klub w obecnym sezonie: Gmina Chojna, BS Chojna, Angras-2, Goodvalley, Elektra Sklep Chojna, Cukiernia-Piekarnia „MAXX”, Nadleśnictwo Chojna, Łukasz Jaździewski.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza