Zawodnik z naszego regionu zawalczy podczas gali Gromda. Możesz wspomóc jego działania i treningi.

 

Zawodnik pochodzący z Gryfina Dariusz Sobczak zawalczy dla znanej organizacji walk na gołe pięść "Gromda". Przyjaciele zawodnika uruchomili zbiórkę finansową na wsparcie jego działań i treningów. 

Gromda Fight Club to organizacja promująca walki bokserskie na gołe pięści, założona w 2020 roku w Pionkach.

W sieci pojawiła się zbiórka dla zawodnika  potrzeba między innymi opłata za trenera, za dietetyka, za wyżywienie i suplementację, koszty transportu i zakwaterowania. Poniżej treści i szczegóły zbiórki.

- Założyłem zrzutkę w szczytnym celu. Chcę pomóc mojemu przyjacielowi w spełnieniu marzenia. Dariusz Sobczak bo o nim mowa jest sportowcem z krwi i kości a przede wszystkim dobrym człowiekiem, mężem i ojcem dwójki dzieci. Jednak non stop zmaga się z przeciwieństwami losu co uniemożliwia mu realizowanie nakreślonego planu sportowego jakim jest wspięcie się na Mount Everest swoich marzeń. Pierwszym krokiem ku spełnieniu celu sportowego jest następna, do tej pory chyba najważniejsza walka, która ma mieć miejsce już 31 maja dla znanej organizacji walk na gołe pięść GROMDA . 21 października 2020 roku stoczył 21 minutową walkę na gali po której był na ustach całej Polski za swoją postawę i charakter do walki. Niestety koszt przygotowań do najbliższej walki jest duży. Niestety Dariusz nie jest w stanie całkowicie poświęcić się tylko przygotowaniom do walki gdyż musi pracować aby utrzymać rodzinę. Kwota obejmuje m.in. Opłatę za trenera, za dietetyka, za wyżywienie i suplementację, koszty transportu i zakwaterowania.


Zwracam się zatem z prośbą do całej społeczności Gryfińskiej , w tym przyjaciół, znajomych, sportowców, działaczy na rzecz rozwoju sportu w Gryfinie , przedsiębiorców tych małych i dużych firm o wsparcie finansowe oraz okazanie kredytu zaufania Dariuszowi . Razem możemy dołożyć tą malutką cegiełkę ku realizacji celu. Jestem pewny, że swoją postawą w ringu jak i poza nim Dariusz zasługuję na nasze wsparcie.

Zbiórkę można wesprzeć tutaj: PRZYGOTOWANIA DO WALKI - O MARZENIA!!! Dariusz Sobczak 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza