Cedyński Dzień Dziecka za nami [foto]


Miniony weekend podarował nam piękną, słoneczną pogodę, która sprzyjała organizacji Cedyńskiego Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 9 czerwca na stadionie sportowym przy amfiteatrze miejskim w Cedyni.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wydarzenia, w szczególności dla dzieci, wiele atrakcji. Były ulubione przez wszystkich dmuchane zamki, różne gry i zabawy, a także malowanie twarzy. Każdy mógł poczęstować się watą cukrową oraz popcornem.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Cedyni przygotowała stanowisko pierwszej pomocy. Zainteresowani mogli nauczyć się podstaw udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek, które mogą być przydatne podczas pomocy przy nagłych zdarzeniach. Dzieci mogły spróbować swoich sił w torze przeszkód Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. To stanowisko przyciągnęło naprawdę liczne grono śmiałków.

Burmistrz Cedyni Piotr Głowniak przygotował dla najmłodszych słodki poczęstunek – każde dziecko mogło częstować się cukierkami.

O godzinie 16.00 odbył się najważniejszy mecz w sezonie dla drużyny UKS Czcibor Cedynia. Zawodnicy zmierzyli się z drużyną Kłos Kamienny Jaz. Na mecz przybyło wielu kibiców i miłośników piłki nożnej. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. To był bardzo udany dzień, każdy mógł spędzić niedzielę rodzinnie i zarazem aktywnie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, wszystkim sponsorom i darczyńcom.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza