Dni Cedyni w obiektywie. Wystąpiły znane gwiazdy polskiej estrady [foto]Dni Cedyni to okazja do spotkań i integracji, a przede wszystkim do dobrej zabawy. W tym roku na scenie cedyńskiego amfiteatru wystąpiły znane gwiazdy polskiej estrady – zespół Daj to głośniej oraz Dawid Narożny – Piękni i Młodzi.

Nie zabrakło również znanych i lubianych występów zespołów coverowych. Swój niebywały talent wokalny zaprezentowali artyści, którzy już wielokrotnie gościli na naszych wydarzeniach.

Prowadzący imprezę Ryszard Matecki wraz z p.o. dyrektora COKiS Moniką Martyką z przyjemnością zapowiedzieli koncert lokalnego zespołu 972. Chłopaki z tego składu to mieszkańcy Cedyni – Alan Drochomirecki i Oskar Żugaj, którzy w towarzystwie dj – Cezarego Bodka, dali publiczności niesamowity koncert. Ten występ był szczególnie ważny dla młodej części naszego społeczeństwa. Młodzież licznie wzięła udział w Dniach Cedyni, między innymi wspierając swoich przyjaciół i idoli.

Koncerty grane z okazji dni miasta wprawiły zebranych w amfiteatrze w fantastyczny nastrój, gwarantując im niezapomniane wrażenia.

Wszyscy świetnie się bawili. Gdy jedni szaleli pod sceną, inni korzystali z atrakcji wesołego miasteczka oraz specjalnej strefy przygotowanej dla najmłodszych. Dzięki pięknej pogodzie, którą zostaliśmy po południu obdarowani, wszyscy goście i uczestnicy Dni Cedyni 2024 mogli swobodnie korzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza