Dzień Dziecka i Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - festyn w Gryfinie [foto]


Tradycją staje się już organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie – festyn z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Festyn jest ukłonem i podziękowaniem dla rodzin zastępczych i ich wychowanków z terenu powiatu gryfińskiego.

Tegoroczne spotkanie odbyło się w sobotę 8 czerwca. Cudowna pogoda i wiele atrakcji zapewniły doskonałą zabawę i niezapomniane chwile.

Oprócz rodzin zastępczych w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Rady Powiatu Gryfińskiego oraz Publicznego Ośrodka Adopcyjnego w Szczecinie.

Dyrekcja i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom w szczególność najwspanialszej Moto Ekipa Gryfino oraz „wspomagaczom”, bez których nie udało by się zorganizować tak wspaniałej zabawy: Oddział Powiatowy WOPR Gryfino, OSP Chwarstnica, OSP Raffer Gryfino, OSiR Gryfino, Stajnia Zacisze w Gardnie, fajnerzeczy.pl, Agnieszka Jäger, Pan Eugeniusz Kuduk, Pani Justyna Kmiecik, Pani Grażyna Maćkowiak-Soboń, Klaudia Kmiecik, Klub Rodzica Zastępczego - Gryfino, Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pszczółki Mai w Gryfinie, Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Gryfinie, Powiat Gryfiński, Miasto i Gmina Gryfino

Jednocześnie informujemy, iż Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze. Informacje dotyczące naboru kandydatów dostępne są na stronach internetowych PCPR Gryfino.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza