Gwiazdy disco polo podczas Dni Barlinka [video]


Daj To Głośniej oraz zespół Łobuzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Barlinka. To gwiazdy znane z takich hitów jak "Mama ostrzegała" czy "Ona czuje we mnie pieniądz". Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 czerwca.

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na Dni Barlinka 2024. W tym roku, będą one wyjątkowe, bowiem koronowana zostanie 20. Królowa Puszczy Barlineckiej, a towarzyszyć temu będzie zjazd Królowych z lat ubiegłych. Ale to nie koniec atrakcji i niespodzianek.


Łobuzy –zespół muzyczny wykonujący disco polo. Powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera muzycznego Igora Pilewicza.
Formacja zadebiutowała singlem pt. "Ona czuje we mnie piniądz", który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju. 


Teledysk do tejże piosenki został wyświetlony 120 tys. razy na łamach serwisu YouTube w przeciągu dwóch dni od premiery. 30 września, także 2015 roku singel uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii. 2 marca 2016 roku singel został wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce. 


Emilia Sanecka, wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej disco polo i folk, znana jest przede wszystkim ze swojego przełomowego hitu „Mama ostrzegała”, który katapultował jej karierę w niebotyczne wyżyny popularności.


Dawid Narożny to jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Współtwórca zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdaleny Narożnej. Twórca hitów miedzy innymi Ona działa na mnie jak. 


Fun Factory niemiecki zespół eurodance z lat 90. XX wieku, którego producentem jest Toni Cottura. Od 2007 roku właścicielem marki Fun Factory jest Rekardo Heilig. Menagment: Roland Events.

Program wydarzenia prezentujemy na plakacie poniżej. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza