Odra Chojna tworzy drużynę rezerw.


Klub piłkarski MKS Odra Chojna podjął decyzję o utworzeniu drugiego zespołu na nadchodzący sezon. Jest to znaczący krok w rozwoju biało-zielonej drużyny, który pozwoli na dalsze zwiększenie potencjału i możliwości szkoleniowych zawodników oraz grę na najwyższym poziomie.

Pierwszy trening II składu odbędzie się 24 lipca na boisku klubowym w Chojnie przy Wojska Polskiego 16. To doskonała okazja dla młodych i utalentowanych piłkarzy, aby zaprezentować swoje umiejętności i zyskać szansę na rozwój w strukturach jednego z najstarszych klubów w powojennej historii Pomorza Zachodniego.Trenerem rezerw będzie Piotr Kierul, który posiada bogate doświadczenie zarówno jako zawodnik, jak i szkoleniowiec.

Utworzenie rezerw jest krokiem naprzód w strategii rozwoju naszego klubu, cieszę się, że będę mógł ponownie pracować w MKS Odra – mówi Piotr Kierul – Chcemy dać naszym młodym zawodnikom możliwość pozostania w klubie i dać szanse na ogranie się w piłce seniorskiej. To dla nich szansa na zdobycie cennego doświadczenia i przygotowanie się do gry w pierwszej drużynie.

fot. MKS Odra Chojna 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza