Debiutancki album "Stare Śmieci" będzie można usłyszeć podczas koncertu w cedyńskim Klasztorze.


Powerania Fest to pierwsza edycja polsko-niemieckiego festiwalu muzyki klasycznej w fuzji z innymi gatunkami muzyki, który odbywa się na terenie pogranicza Euroregionu Pomerania.

Podczas Powerania Fest prezentowane są różnorodne koncerty w różnych miejscach, takich jak historyczne kościoły, sale koncertowe czy plenery na świeżym powietrzu. Festiwal nie tylko oferuje koncerty, ale także spotkania z artystami, otwarte próby, happeningi oraz inne wydarzenia towarzyszące. Powerania Fest wzmacnia więzi i integruje mieszkańców regionu.

Program i miejsca koncertów oraz wydarzeń zaplanowane zostały w sposób umożliwiający wspólne uczestnictwo w wydarzeniach sąsiadów po obu stronach granicy. Dzięki udziałowi w Powerania Fest możliwe jest więc nie tylko skorzystanie z ciekawej oferty kulturalnej, ale także łączenie jej z walorami turystycznymi, jakie niewątpliwie przypisać można zarówno polskiej, jak i niemieckiej części mapy projektu.

„Stare śmieci” to debiutancki, solowy album singer-songwritera ze Szczecina Konrada Słoki. Kompozycje utrzymane są zarówno w klasycznej rockowej stylistyce pełnej melodii i gitarowych riffów, jak i w akustycznych folkowych brzmieniach spod znaku americany i alt/country. Album jest także wewnętrzną i całkiem realną podróżą artysty z Warszawy do Szczecina. Jego wymowa zabrzmi wyjątkowo, nie tylko ze względu na specjalnie przygotowane na ten dzień aranżacje na kwartet smyczkowy, ale także ze względu na miejsce wykonania, jakim jest łączący historię i kulturę obu narodów Klasztor w Cedynii.

Stare śmieci
28.06.| 18:00

ARTYŚCI:
Konrad Słoka – wokal/gitara
Borys Sawaszkiewicz – piano/aranżacje
Baltic Neopolis Quartet

PROGRAM:
W programie utwory z albumu „Stare śmieci” autorstwa Konrada Słoki w aranażacji Borysa Sawaszkiewicza.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza