Marszałek Geblewicz z Nagrodą "Osobowość 35-lecia Wolności RP".


Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz otrzymał Nagrodę „Osobowość 35-lecia Wolności RP” w kategorii „Polityk”. Wyróżnienie zostało przyznane decyzją Rady Naukowo-Programowej, Ekspertów oraz Zarządu Federacji Przedsiębiorcy.pl.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl wyróżniła osobowości okresu transformacji. Jedną z nich jest Olgierd Geblewicz.

Zachodniopomorski marszałek znalazł się w zacnym gronie laureatów, bo wyróżnienia otrzymali także były prezydent RP Bronisław Komorowski, były premier Leszek Miller i marszałek Mazowsza Adam Struzik. Z kolei Tytuły Osobowości trafiły m.in. do Ewy Łętowskiej, Sobiesława Zasady i Michała Żebrowskiego.

– Myślę, że jest to zarówno wyróżnienie dla mnie jako polityka, jak i samorządowca. To przecież samorządy zmieniły Polskę, pozwoliły na jej rozwój i ogromną transformację. Cieszę się, że w partnerstwie z innymi samorządowcami, mogłem mieć wpływ na te pozytywne zmiany – mówił marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w piątek, 21 czerwca 2024 r. w DoubleTree by Hilton w Warszawie podczas Gali Notyfikacyjnej.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza