Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Cedyni. Sukces OSP Chojna [foto]

 

W sobotę 22 czerwca  na stadionie miejskim w Cedyni odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których wzięły udział 24 drużyny z pięciu pobliskich gmin – 4 drużyny kobiece i 20 drużyn męskich – z Gminy: Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń oraz Trzcińsko-Zdrój.

Podczas zawodów widać było, ile pracy i wysiłku wszystkie drużyny włożyły w przygotowanie się i ćwiczenia.

Uczestnicy pokazali niesamowitego ducha walki sportowej i wytrwałość w dążeniu do mety, przy dopingu przez pozostałych uczestników i widzów. Jednakże przez trudne warunki atmosferyczne, mając na uwadze względy bezpieczeństwa biorących udział w zawodach druhen i druhów, zawody zostały zakończone po pierwszej konkurencji – sztafecie. Nie przeszkodziło to jednak w wyłonieniu najlepszych drużyn w swojej kategorii.


W klasyfikacji ogólnej na podium stanęły drużyny:

W kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych zwycięstwo odniosła KDP z Chojny, natomiast drugie i trzecie miejsce należało do dwóch KDP z Gminy Cedynia, odpowiednio do KDP z Czachowa i KDP z Cedyni.

W kategorii Ochotniczych Straży Pożarnych na pierwszym miejscu uplasowała się jednostka OSP z Chojny, drugie miejsce zajęła jednostka OSP z Czachowa, a trzecie miejsce wywalczyła jednostka OSP z Witnicy.

Klasyfikacja w Kategorii Gminnej jednostek z Gminy Cedynia w Międzygminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych prezentuje się następująco:

W Kategorii Gminnej Kobiecych Drużyn Pożarniczych Gminy Cedynia w Międzygminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych pierwsze miejsce zdobyła KDP z Czachowa, a drugie miejsce zajęła KDP z Cedyni.

 Natomiast w Kategorii Gminnej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Cedynia w Międzygminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych na podium stanęła jednostka OSP z Czachowa, tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się jednostka OSP z Cedyni, a miejsce trzecie zajęła jednostka OSP z Osinowa Dolnego.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza