Nasza publikacja w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego [video]


Nasza publikacja Niemiecka policja wywiozła imigrantów do Polski? Incydent w Osinowie Dolnym był tematem popularnego kanału w w serwisie YouTube.
 
Kanał Zero to kanał internetowy na platformie YouTube o tematyce ogólnej, założony pod koniec 2023 przez Krzysztofa Stanowskiego i działający od 1 lutego 2024. Kanał zebrał ponad milion subskrybentów i ponad 145 mln wyświetleń zamieszczonych tam materiałów. 

        

- Nielegalni migranci przedzierają się do Polski już nie tylko przez wschodnią granicę. Są też przewożeni przez granicę zachodnią przez... niemiecką policję. Pakt migracyjny jeszcze nie obowiązuje a już trwa dyskusja czy polski podatnik będzie musiał tym osobom płacić zasiłki socjalne równe tym niemieckim - czyli niemal dwa razy wyższe od tych,które dostają Polacy. Czy faktycznie grozi nam zalew nielegalnych imigrantów i czy będziemy na nich musieli łożyć więcej pieniędzy, niż na własnych obywateli? I czy jeszcze mamy czas, by temu ewentualnie zaradzić - na te pytania odpowiedzi szukała Joanna Pinkwart - czytamy w opisie filmu Kanału Zero. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza