Piękni i Młodzi Magdalena Narożna zagrają na Święto Mieszkowic 2024 [video]W sobotę 29 czerwca na kompleksie boisk sportowych przy ulicy Ogrodowej w Mieszkowicach odbędzie się wielkie Święto Mieszkowic, które obfituje w atrakcje dla wszystkich grup wiekowych.

Jednym z głównych punktów programu będzie występ Teatru Pana O, który zaprezentuje najmłodszym "Holi, czyli eksplozję kolorów" – interaktywny i pełen barw spektakl, który z pewnością rozbawi i zachwyci dzieci.


Oficjalne otwarcie święta miasta nastąpi o godzinie 19:00. Zaraz po ceremonii, o 19:10, na scenie pojawią się lokalni artyści, prezentując swoje talenty mieszkańcom i gościom Mieszkowic. O godzinie 20:15 w magiczny świat muzyki wprowadzi nas saksofonista Jakub Luboiński, który zagra swoje najbardziej znane utwory.


Następnie, o 21:15, Teatr Cygański Terno dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń poprzez barwny i energetyczny występ. Główną gwiazdą wieczoru będzie Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi, której koncert rozpocznie się o godzinie 22:30. Ich występ to gwarancja świetnej zabawy i największych hitów.


O 23:20 atmosferę rozgrzeje teatr ognia, który swoim widowiskiem wprawi publiczność w zachwyt. Na zakończenie wieczoru, o 23:50, rozpocznie się dyskoteka, którą poprowadzi DJ Radsi, a jej gwiazdami będą Miqro i MC Jacob.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza