Zaginęła Hanna Kieryło. 66-latkę szuka rodzina i policja.


Zespół Kryminalny Komisariatu Policji w Dębnie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionej 66-letniej Hanny Kieryło, która od 5 czerwca nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona Hanna Kieryło zamieszkuje sama w miejscowości Dolsk w gminie Myślibórz i znana jest z tego, że często spacerowała po okolicznych lasach pokonując duże odległości. Dodatkowo zaginiona cierpi na chorobę otępienną.

Rysopis: wiek 66 lat, wzrost 160cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy proste do ramion z siwymi odrostami. W chwili zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę wiosenną, białą bluzkę, szare spodnie, czarne buty. Kobieta charakterystycznie się porusza, kulejąc na jedną nogę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę do najbliższej jednostki Policji bądź na nr Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu tj. 47 78 24 511, mailowo na adres kppmysliborz@sc.policja.gov.pl, lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza