Policyjna akcja "trzeźwość i narkotyki". W krótkim czasie "wpadło" trzech kierowców.


W piątek 21 czerwca na terenie powiatu gryfińskiego prowadzone były wojewódzkie działania "alkohol i narkotyki" w związku z czym od rana w różnych miejscach powiatu można było spodziewać się wzmożonych kontroli stanu trzeźwości. 

Zaledwie w przeciągu kilku godzin doszło do zatrzymania trzech kierujących będących pod wpływem alkoholu. 

W Chojnie na ulicy Odrzańskiej około godziny 7:05 policjanci z tamtejszej drogówki ujawnili, że 35-letni kierujący pojazdem ciężarowym marki DAF znajduje się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie oczywiście zatrzymane zostało prawo jazdy. 

W Cedyni na ulicy Czcibora około godziny 7.25 policjanci ruchu drogowego z Komisariatu Policji w Chojnie ujawnili, że 57-letnia kobieta, kierująca pojazdem marki Hyundai, znajduje się w stanie nietrzeźwości, miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. W tym przypadku również zatrzymane zostało prawo jazdy. 

W Pniewie na ulicy Gryfińskiej około godziny 8.15 policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowa Policji w Gryfinie ujawnili, że 50-letni kierujący pojazdem marki Fiat znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, tj. poniżej 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza