Summer Party na rozpoczęcie lata w Chojnie.

 


W sobotę 29 czerwca na poradzieckim lotnisku zorganizowana zostanie impreza taneczna pn. "Summer Party". DJ-e wystąpią na pasach startowych, a konkretnie na terenie Stowarzyszenia Lotniczego "Stratus" w Chojnie. 

Podczas wydarzenia wystąpią dj-e, którzy zaprezentują sety w klimatach house, tech house, progressive house, funky a nawet nu disco. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 29 czerwca na terenie Stowarzyszenia Lotniczego Status przy ulicy Hangarowej w Chojnie. Początek o godzinie 19:00. Wejście na teren imprezy jest bezpłatny.

Nowy projekt, nowe plany. Na Chojeńskim Lotnisku odbędzie się kolejna edycja "Summer Party". Nie zabraknie m.in najlepszej muzyki na świecie, najlepszych dj's którzy będą poruszać się w klimatach house, tech house, progressive house, funky a nawet nu disco

Zagrają między innymi : 

BrokenBeat - Dj i Producent z Polski. Zafascynowany dźwiękami muzyki elektronicznej od wczesnych lat 90's. Ma na swoim koncie wydania w takich wytwórniach jak Ultra Records, Techno Expedition Records, Lifted Colours. Skupiony na muzyce Techno, Trance oraz Psy. Jako Dj miał możliwość występowania u boku wielu świetnych artystów zarówno z Polski jak i z za granicy.

TheKAgram - Świeża krew na szczecińskiej scenie. Z muzyką elektroniczną związany od zawsze. Miłośnik energetycznego techno z domieszką tech-house'u. Tym razem zagra house/tech house. Zadebiutował na 1 edycji Arena Festival i od tego czasu ciężko go oderwać od decków. Od niedawna rezydent agencji eventowo - bookingowej Underground Hard Trip oraz internetowego Radia Techno Zagreb.

Salamanca - Mieszka w małym miasteczku na wybrzeżu Trzebiatów, gra od dwóch lat oraz bardzo lubi grać tech housy i łączyć je z wokalami. Miksować nauczyła się sama, mąż pokazał tylko obsługę techniczną sprzętu.Wszystkie swoje sety nagrywa odrazu, spontanicznie, bez ćwiczeń. Należy do labelu Human Echolacation, który co sezon organizuje imprezy plenerowe typu Rave.

Deakaluka / LINERt (Adi aka Łukasz) - Pod takim pseudonimem kryje się człowiek pogubiony w gąszczu dzisiejszych generacji. Znajduję dla nich zawsze wspólny mianownik - połamaną stopę.  W roku 2011 pojawia się ze swoimi numerami na beatporcie, które zaraz to granę są na największych imprezach w Polsce jak i w Europie. Na swoim koncie posiada niezliczoną ilość remiksów, gdzie np. remix Agharty - Westbama szorowany jest do dziś w niejednym Polskim klubie. Zwolennik muzyki podziemnej, miłośnik RAVE i wróg mikrofonu - tak w skrócie można opisać jego osobę. Przy współpracy z doskonale znanym artystą Cherry aka BreakNtune i jego wytwórnią Dirty Funk Records wydał około 60 utworów  a w tym album "Nine Dirty Breaks", gdzie jego kawałki wskakiwały do top100 niejednokrotnie. W ostatnim czasie nawiązał współpracę z kilkoma labelami i artystami, odpalił nowy alias "Linert" oraz wydał nowe numery w klimacie progressywnym.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza