Tak Dzień Dziecka świętowali w Mirowie [foto]


W sobotę 1 czerwca w Mirowie Koło Gospodyń Wiejskich Miro-Wianki zorganizowało Festyn z Okazji Dnia Dziecka. Było kolorowo, gwarno, wesoło, trochę popadało. Dzieci zajęte zabawą prawie tego nie zauważyły.

Działo się. Był zamek dmuchany, pokazy eksperymentów, gra po wiosce, wielka gra planszowa, pokazy strażackich wozów bojowych, mgiełka wodna i tor przeszkód przygotowany druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, gry i zabawy przygotowane przez animatorki. Biegaliśmy boso po trawie czyli po prostu beztrosko i szczęśliwie.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek i kiełbaski z ogniska. Z życzeniami dla najmłodszych przybyli  Katarzyna Potapińska, przewodnicząca Rady Miejskiej i Jacek Kałduński, radny z okręgu oraz Sołys Marcin Cysewski.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować to wydarzenie, zarówno wsparli nas finansowo, rzeczowo czy po prostu dobrym słowem: Panu Burmistrzowi Sławomirowi Jaskowi, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Moryniu, Sołtysowi Sołectwa Mirowo, Marcinowi Cysewskiemu, Zakładowi Usług Komunalnych w Moryniu Fame Production Szczecin, Andrzejowi Aniou Sanetra, Pani Marcie Garbart, Pani Leokadii Kuryłowicz, OSP Moryń, OSP Witnica, Muzeum Pamiątek 1. Armii WP w Gozdowicach i Starych Łysogórkach, w osobie Pana Dyrektora Michał Dworczyka, Marcinowi i Natalii Ślęczkom za pokaz eksperymentów, Karolinie z Salonu Fryzjerskiego "Liski" za plecenie warkoczyków

Agnieszka Skrycka
KGW Miro-Wianki w Mirowie


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza