Kino pod chmurką w Trzcińsku Zdroju


„Idziemy do kina!” - tak brzmi nazwa nowego projektu, na który zapraszają Państwa Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Trzcińskiej!

Łączymy przyjemne z pożytecznym, błogie zaleganie przed ekranem z odrobiną wysiłku fizycznego. W dwa weekendy tegorocznych wakacji serwujemy Państwu kino pod chmurką, a raczej pod… gwiazdami! Tych na ekranie też nie zabraknie, bo zaprezentujemy dwie polskie produkcje w gwiazdorskich obsadach: „Zupa nic” z 2021 roku oraz „80 milionów” z 2011 roku. A wszystko to w plenerze pod gołym niebem na cyplu w Parku Miejskim w Trzcińsku-Zdroju! Będą leżaki, będą przekąski, w które będzie się można zaopatrzyć przy stoisku KGW Jezioranki ale zachęcamy też by zabrać koce - pogoda nie zawsze nas rozpieszcza. Ale zanim o godzinie 21:00 zasiądziemy wygodnie przed srebrnym ekranem to zachęcamy do aktywności! 20.07 podczas pierwszego naszego spotkania odbędzie się kolejna rodzinna miejska gra terenowa pn. „W starym kinie”, będzie to podróż przez bajki i filmy naszego dzieciństwa, co staje się niesamowitą okazją by wprowadzić w ten świat nasze dzieci! 

Zapraszamy małych i dużych - całe rodziny do wspólnej zabawy! Zapisy ruszą o 17:30 w Izbie Pamięci w Trzcińsku-Zdroju! Podczas drugiego spotkania - 17.08 zapraszamy do wspólnego odkrywania sekretów i tajemnic naszego miasta! Można wziąć kijki, wygodne buty i ruszymy ulicami naszego miasta by finalnie spotkać się w Parku Miejskim na projekcji filmu! Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Trzcińskiej oraz Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju, dzięki któremu realizujemy projekt z zakresu turystyki i rekreacji. Współorganizatorami wydarzenia jest Biblioteka i Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju oraz KGW w Trzcińsku-Zdroju „Jezioranki” Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

SMZT
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza