Wielkie hity: znamy ćwierćfinałowe pary Euro 2024


Ćwierćfinały Euro 2024 są już ustalone, przynosząc ekscytujący koniec turnieju. Pierwsze rundy eliminacyjne przyniosły niewiele niespodzianek, z wyjątkiem niewielkich zwycięstw Szwajcarii nad Włochami i Turcji nad Austrią. Teraz najlepsze drużyny Europy staną naprzeciw siebie w kolejnych rundach.

Hity w ćwierćfinałach EURO 2024

Ćwierćfinały Euro 2024 zapowiadają się emocjonująco. W piątek rusza wielkie starcie w Stuttgarcie, gdzie gospodarzami turnieju będą Niemcy, którzy zmierzą się z Hiszpanami. Wielu uważa, że jest to przedwczesny finał.

Tego samego dnia, o godzinie 21:00 w Hamburgu, Portugalia podejmie Francję. Ten mecz również obiecuje wiele futbolowych emocji.

W sobotę zaplanowano kolejne dwa spotkania. O 18:00 w Duesseldorfie Anglia zmierzy się ze Szwajcarią, a wieczorem, o 21:00, Holandia zagra z Turcją w Berlinie.

Znana jest już również drabinka półfinałowa. Zwycięzcy z pary Hiszpania - Niemcy zmierzą się w Monachium z lepszym z meczu Portugalia - Francja. Ten pojedynek odbędzie się 9 lipca. Dzień później, w Dortmundzie, triumfatorzy spotkania Holandia - Turcja zagrają z wygranymi z meczu Anglia - Szwajcaria. Finał planowany jest na 14 lipca w Berlinie.

Faworyci: Anglia nadal jest typowana jako główny faworyt do zdobycia mistrzostwa, pomimo trudnego meczu przeciwko Słowacji, gdzie potrzebowała bramki w 94. minucie, aby przejść dalej. Hiszpania również jest uznawana za współfaworyta, a potencjalne spotkanie tych drużyn w finale zapowiada się emocjonująco, o ile obie drużyny dotrą do tego etapu. Vulkan Bet bukmacher oferuje 4 złote za każdą postawioną złotówkę w przypadku zwycięstwa Anglików w EURO 2024.

Trudna drabinka Hiszpanii: Hiszpania znajduje się w trudniejszej części drabinki, gdzie już w ćwierćfinale czeka na nią gospodarz - Niemcy. Choć Niemcy grają solidnie, są czwartym wyborem do zwycięstwa w turnieju, ustępując Anglii, Hiszpanii i Francji.

Moc Francji: Francja, mimo że nie była aż tak dominująca, jak w poprzednim turnieju, nadal jest groźnym przeciwnikiem, co odzwierciedlają zakłady piłkarskie online. Ich kadra pełna jest utalentowanych zawodników, co stawia ich w czołówce faworytów.

Szwajcaria jako czarny koń: Szwajcaria, która zaskoczyła Włochy w poprzedniej rundzie, pozostaje jednym z outsiderów turnieju. Ich następne spotkanie to starcie z Anglią w ćwierćfinale, które odbędzie się w sobotę.

Z tego wynika, że końcówka tegorocznej rywalizacji będzie niezwykle zacięta i nieprzewidywalna. Każda z drużyn ma swoje mocne strony, co zapowiada emocjonujące pojedynki w kolejnych etapach turnieju.

Aktualne kursy zakładów bukmacherskich:
Anglia: 4.00
Hiszpania: 4.00
Niemcy: 5.00
Francja: 5.00
Szwajcaria: 15.00

Uwaga: Kursy na mecze odświeżają się okresowo i mogą ulec zmianie.

Terminarz ćwierćfinałów:
5 lipca, piątek:
Hiszpania - Niemcy
Portugalia - Francja

6 lipca, sobota:
Anglia - Szwajcaria
Holandia - Turcja
Terminarz półfinałów:

9 lipca, wtorek:
Hiszpania/Niemcy - Portugalia/Francja

10 lipca, środa:
Holandia/Turcja - Anglia/Szwajcaria
Finał:
14 lipca, niedziela

Wszystko wskazuje na to, że kibice będą świadkami wyjątkowej rywalizacji, a poziom sportowy zawodów jest niezwykle wysoki. Każdy z nadchodzących meczów z pewnością dostarczy niesamowitych emocji.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza