Zuzanna Cichoszewska wystąpi w musicalu Janusza Józefowicza [foto]


Zuzanna Cichoszewska z Dębna zatańczy w widowisku muzycznym pod tytułem „Polita”, w reżyserii Janusza Józefowicza, z muzyką Janusza Stokłosy. Żeby otrzymać rolę dębnianka przeszła dwuetapowy casting.

Reżyser osobiście przeprowadził casting, podczas którego wybierał tancerzy z całej Polski i nie tylko. Z około 100 uczestników, Janusz Józefowicz zakwalifikował do swojego musical dziewięć tancerek i czterech tancerzy, a wśród nich mieszkanka Dębna.

Premiera musicalu odbędzie się we wrześniu w Teatrze Polskim w Szczecinie. Musical będzie można obejrzeć również w październiku. Bilety do nabycia na stronie www.teatrpolski.eu. „Polita" to widowisko muzyczne stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. Będzie to niezwykłe wydarzenie, ponieważ na scenie aktorzy będą wspomagani przez technologię 3D.

Zuzanna Cichoszewska na co dzień tańczy w teatrze tańca Ego Vu w Gryfinie, a także regularnie pobiera lekcje tańca, m.in. u Martyny Przybyłowskiej w Warszawie. Swoje umiejętności rozwija również u wielu nauczycieli tańca, uczestnicząc w różnych warsztatach. W czerwcu brała udział w projekcie Małgorzaty Mielech, który zakończył się spektaklem „Libertas" w Warszawie.fot. Dębno.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza