Nasza oferta - reklama wizualna


Projektujemy, drukujemy i zajmujemy się montażem reklamy na pojazdach, witrynach itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: 


 • OKLEJANIE POJAZDÓW 
  Pojazdy są dziś doskonałym nośnikiem reklamy i wizytówką Państwa biznesu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, poszukujemy potrzeb i tworzymy kreację dopasowaną do potrzeb.
  Oklejamy pojazdy za pomocą folii OWV (tzw. dziurkowanych - na szyby), folii monomerycznych, wylewanych i ploterowych oraz odblaskowych. 


 • OKLEJANIE WITRYN 
  Witryny i szyby są doskonałym nośnikiem reklamy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich form możemy stworzyć odpowiednią kreację, która przyciągnie klientów.
  Reklamy wykonujemy przy użyciu różnych rodzajów folii, drukujemy na materiałach OWV (folie dziurkowane), które są widoczne od zewnątrz, z kolei od wewnątrz mamy efekt "przyciemnionej szyby". Drukujemy również na foliach monomerycznych o małej przepuszczalności światła oraz wycinamy z folii ploterowych.
  Świadczymy również usługę montażu.

 • SZYLDY I BANERY Wykonujemy szyldy i banery, również wielkoformatowe. Oferujemy szybkie terminy realizacji i wysoką jakość wykonania. Drukowane przez nasz banery są dodatkowo zabezpieczone specjalną powłoką odporną na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV, posiadają zgrzane ranty i są oczkowane co 30 lub 50 cm.

 • TABLICE I MAGNESYWykonujemy wszelkiego typu tablice, tablice, tabla okolicznościowe oraz tabliczki informacyjne, odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV. Drukujemy również na magnesach.

 • POTYKACZE, ŚCIANKI, ROLL-UP, FLAGI
  Oferujemy możliwość wykonania reklamy mobilnej, prostej w instalacji i łatwej w transporcie. Nasza produkcja obejmuje lekkie potykacze wykonane z pcv lub metalu, rozkładane roll-up`y oraz wszelkiej rodzaju systemy wystawiennicze, ścianki pop up itp. 

 • KASETONY PODŚWIETLANE
  Wykonujemy również reklamy podświetlane z przeznaczaniem zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
  W naszej ofercie posiadamy podświetlane litery, kasetony i szyldy. Oprócz projektu i produkcji, zajmujemy się również montażem.Pełną ofertę i przykładowe realizacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.szybkidruk24.pl