Tydzień pełen sukcesów tenisistów stołowych

Za nami tydzień pełen sukcesów naszych tenisistów stołowych. W sobotę 21 marca nasi zawodnicy zmagali się w XIII Mistrzostwach Barlinka w Tenisie Stołowym, turniej w większości został zdominowany przez naszych klubowiczów, wszyscy stanęli na podium.

Michał Olejnik zwyciężył w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych, Karol Kłonowski był drugi wśród szkół gimnazjalnych, Filip Marchewka w tej samej kategorii był trzeci a Kacper Gil zdobył pierwsze miejsce wśród Szkół Podstawowych.

Tydzień później, w sobotę 28 marca zawodnicy UKS-T Victoria uczestniczyli w Turnieju o Mistrzostwo Choszczna w tenisie stołowym, który również "przyniósł" sukcesy naszych zawodników.

Michał Olejnik zdobył srebro w kategorii Open Młodzież automatycznie zajmując pierwsze miejsce w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych/Gimnazjalnych. Karol Kłonowski i Filip Marchewka również znaleźli się tuż za podium. Kacper Gil odpadł w ćwierćfinale turnieju w kat. Szkół Podstawowych

Następnego dnia w Stepnicy klub UKS -T Victoria uczestniczył w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Juniorów, które jednocześnie stanowiły "przepustkę"do DMPJ w Krakowie.
Po emocjonujących pojedynkach nasi juniorzy uplasowali się na III m-cu. O ostatecznej kolejności decydowały ostatnie mecze w turnieju. Victoria zmierzyła się z gospodarzami UKS Zalew Stepnica doznając porażki 2/3 ,choć po pierwszych dwóch pojedynkach prowadziliśmy już 2/0. Natomiast w równolegle odbywającym się meczu ATS Stargard pokonał 3/2 KTS Koszalinianin Koszalin.
(Przy wygranej naszych zawodników i jednoczesnej porażce drużyny ze Stargardu I m-ce przypadło by drużynie Victorii Chojna)

Skład drużyny Victorii: Bałachowski Robert, Olejnik Michał, Kłonowski Karol

Wyniki uzyskane przez naszą drużynę oraz ostateczna kolejność turnieju:

UKS-T Victoria - ATS Stargard Szczeciński 1:3 (Robert Bałachowski 0 pkt. Michał Olejnik 0 pkt. Karol Kłonowski 1 pkt.)

UKS-T Victoria - KTS Koszalinianin Koszalin 3:2 (Robert Bałachowski 2 pkt. Michał Olejnik 1 pkt. Karol Kłonowski 0 pkt.)

UKS-T Victoria - UKS Zalew Stepnica 2:3 (Robert Bałachowski 1 pkt. Michał Olejnik 0 pkt. Karol Kłonowski 1 pkt.)