UKS-T Victoria na Mistrzostwach Gminy Przelewice

W ubiegłą sobotę 21 listopada zawodnicy UKS-T Victoria brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Przelewice. Turniej rozgrywany był w kilku kategoriach wiekowych

Po raz pierwszy w turnieju udział wzięli zawodnicy z Hamburga reprezentujący klub Harksheide
W kategorii Szkół podstawowych III miejsce zajął Kuba RajczakIV miejsce wywalczył Jan Gałuszka natomiast VIII m-ce przypadło dla Oskara Zawadzkiego.

W kategorii Szkół gimnazjalnych IV miejsce zajął Kacper Gil,w tej samej kategorii startował również Filip Marchewka ,który ostatecznie zajął V miejsce.

Kategoria Szkół Ponadgimnazjalnych została zdominowana przez zawodników Victorii .
Pierwsze miejsce wywalczył Michał Olejnik, II miejsce zajął Karol Kłonowski natomiast III był   Robert Bałachowski.

W najbardziej emocjonującej kategorii mężczyzn do lat 50 doskonałe II miejsce zajął Robert Bałachowski. Była to najliczniejsza kategoria, w której startowali zawodnicy występujący między innymi w III ligowych klubach.

Natomiast w niedzielę zawodnicy Victorii starowali w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Juniorów w Bornym Sulinowie. Klub Victorii reprezentowali Robert Bałachowski, który uplasował się na XII miejscu oraz Michał Olejnik, który ostatecznie zajął XIV miejsce.

W najbliższą sobotę 28 listopada Victoria wyjeżdża na  kolejne spotkanie o mistrzostwo V ligi w tenisie stołowym. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie STS Dębno Lub.

UKS- T Victoria zaprasza na III Mikołajkowy Turniej w tenisie stołowym , który zostanie rozegrany
w dniach 5 - 6 grudzień 2015r. w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Chojnie