Reklama [góra]

Pomysły na prezent świąteczny - czego pragną kobiety i co przyda się również mężczyznom?


Zbliżają się Mikołajki a zaraz po nich Święta Bożego Narodzenia. Z nadejściem tego okresu rozpoczynają się poszukiwania prezentów dla najbliższych. Bardzo popularne są upominki w postaci biżuterii lub eleganckich zegarków. 

Łańcuszki, kolczyki, bransoletki, pierścionki czy zegarki to ważny dodatek do kreacji świątecznych lub sylwestrowych. Co najczęściej wybiera się dla Pań lub Panów? Zapytaliśmy o to Jarosława Powagę, złotnika z ponad 30 letnim doświadczeniem z pracowni Mejp przy ulicy Klasztornej w Chojnie.

Jarosław Powaga to złotnik z ponad 30 letnim doświadczeniem
- Bardzo popularne w tym roku są tzw. celebrytki, czyli delikatne złote łańcuszki ze złotą zawieszką, takie ozdoby często są widoczne na szyjach piosenkarek, aktorek lub innych gwiazd w telewizji, stąd właśnie ich nazwa - "celebrytki".

W Pracowni Złotniczej MEJP taką złotą biżuterię kupimy w cenie już od 240 złotych. Dobrym pomysłem na prezent świąteczny są również zegarki.

W pracowni Mejp znajdziemy duży wybór zegarków męskich i damskich
- Mamy zegarki damskie i męskie takich marek jak szwajcarski Bisset czy japońskie Casio, Rubicon oraz markę Orient - dodaje J. Powaga.

A co jeżeli obawiamy się, czy osobie, którą chcielibyśmy obdarować, prezent się nie spodoba?

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy w sprzedaży bony upominkowe o dowolnej wartości, taki bon można zapakować w piękną kopertę, a obdarowana osoba sama wybierze coś dla siebie. Zakupiony towar można również wymienić na inny - dowiadujemy się w pracowni Mejp.

Do końca roku w salonie trwa świąteczna promocja - 10% rabatu na cały asortyment i 15% rabatu przy zakupie powyżej 1500 złotych. Pracownia Złotnicza Mejp oferuje również wymianę starego złota na nowe wyroby, naprawy, skup oraz realizacje indywidualne.


Pracownia Złotnicza Mejp znajduje się na ulicy Klasztornej 20 w Chojnie (obok kościoła pw. Świętej Trójcy). Tel. 91 414 24 88.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.