Reklama [góra]

Kanapki są nudne? Co warto spróbować na przekąskę?


Co zazwyczaj pijemy i jemy podczas przerwy w pracy? Odwiedziliśmy firmowy sklep Piekarni i Cukierni Bagietka w Chojnie aby zapytać o kulinarne preferencję klientów. 

Bagietka to miejsce gdzie nie tylko zakupimy świeże i zdrowe pieczywo, w lokalu znajdują się stoliki przy których można wypić kawę, herbatę lub sok, zjeść jedną z apetycznych przekąsek lub rozkoszować się pysznym ciastem i słodkościami.

- Nasi klienci przede wszystkim jako napój wybierają tradycyjną kawę parzoną z ekspresu, panie częściej piją delikatne latte lub mocne espresso - mówi nam kierownik punktu Ewelina Śmiśniewicz - w kwestii pieczywa, mieszkańcy Chojny szczególnie upodobali sobie chleb "ziarno" robiony na naturalnym zakwasie winogronowym. Dla ceniących czas, kawę można wziąć na wynos. Oprócz tego codziennie bardzo szybko z półek znikają kanapki, sałatki i naturalne jogurty z granolą i konfiturą. Jako przekąski oprócz wypiekanych na miejscu bagietek warto spróbować ciepłego Panini. Wszystkie produkty są przygotowywane codziennie ze świeżych składników.


Bagietka to jedno z niewielu miejsc gdzie można zakupić pieczywo dla osób aktywnie uprawiających sport lub przestrzegających diety - mamy duży wybór pieczywa żytniego bez dodatku drożdży - dodaje Pani Ewelina.


Wszystkie produkty są wypiekane na miejscu i przygotowywane tego samego dnia, nic nie jest mrożone. W sklepie za przeszkloną szybą znajduje się piec i komora rozrostu.
Firmowy sklep Bagietki znajduje się na ulicy Jagiełły w Chojnie (obok Foto Studio AD i księgarni Nowy Świat, niedaleko ratusza, dawniej znajdowała się tu sklep "York").


Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 6:00 - 20:00
Sobota 7:00 - 16:00
Niedziela 9:00 - 16:00

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.