Reklama [góra]

Jak minął rok w Stowarzyszeniu Amazonek? [foto]


W Polsko-Niemieckim Centrum Kształcenia i Spotkań w Krajniku Górnym odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Amazonek 'Teresa" mające na celu podsumowanie ubiegłego roku.

Spotkanie miało miejsce we wtorek 8 lutego Prowadziła je Teresa Szajnowska, która stoi na czele Stowarzyszenia Amazonek "Teresa". Zaproszono na nie wielu gości, zjawili się między innymi Burmistrz Miasta i Gminy Chojna Adam Fedorowicz, jego zastępca Wojciech Długoborski, burmistrz Morynia Józef Piątek, dyrektorzy placówek kulturalnych z Chojny i Morynia - Barbara Andrzejczyk i Marta Cacek oraz goście z Niemiec.


Na przygotowanej prezentacji ukazano działalność stowarzyszenia oraz miejsca jakie odwiedziły chojeńskie Amazonki w ubiegłym roku. 

W trakcie spotkania zorganizowano również mały konkurs. Na ekranie wyświetlane były historyczne zdjęcia różnych obiektów, zgromadzenie goście musieli odgadnąć ich lokalizację.

Zlot uświetniło swoim występem Trio Akordeonowe - zespół muzyczny z Morynia, można było również spróbować pysznych wypieków i potraw.

Spotkaniu przyglądał się nasz reporter Paweł Zielonka.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.