Zwycięskie sparingi Odry i Morzycka

W kolejnym meczu sparingowym piłkarze Odry Chojna rozgromili zespół Sparty Węgorzyno 5-0. Zwycięstwo odnotowali również piłkarze Morzycka Moryń, którzy pokonali Iskierkę Szczecin Śmierdnica 0-3.

Oba mecze zostały rozegrane w sobotę 20 lutego. Odra na obiekcie w Stargardzie rozegrała spotkanie z zespołem Sparty, który na co dzień występuje z klasie okręgowej. Biało - zieloni przez cały mecz kontrolowali przebieg gry, wynik mógłby być większy, ale Odra nie wykorzystała rzutu karnego. Bramki dla zespołu z Chojny strzelali: 2x Pożyczka, B. Łapiński, Chwałek i Zatorski.

Odra zagrała w składzie: Andrzejewski Adam - Łapiński Marek (Andrzejewski Adam), Chwałek, Orman, Głowacki, Madera (Bisewski), Skóra, Zatorski, Łapiński Bartosz (zawodnik testowany), Pożyczka, Daszkiewicz (Ogonowski).

Za tydzień, również w Stargardzie, Odra zagra z Kluczevią.

Morzycko lepsze od Iskierki

Zespół Morzycka Moryń wybrał się do Szczecina by w meczu kontrolnym zmierzyć się z drużyną występującą w Regionalnej Lidze Okręgowej - Iskierką Śmierdnica. Do przerwy nie padła żadna bramka. Kibice gole zobaczyli dopiero w drugiej połowie. Dwa gole zdobył Kamil Fryszka (po asystach Dmytro Donosa i Adriana Dębickiego), wynik ustalił Bartosz Jędrasiak. Fryszka tylko w ostatnich trzech meczach zdobył aż 11 bramek.

Morzycko: Nelza 46′ (Oleksy), Trubicki, Dębicki, Adamski, Mularczyk, Nagaj, Chrzanowski 75′ (Dziadosz), Kwaśniewski 46′ (Pohorecki), Sobas 46′ (Donos), Głos 46′ (Jędrasiak), Fryszka.

Za tydzień Morzycko zmierzy się w Gryfinie z Dębem Dębno.