Reklama [góra]

Real Madryt wesprze finansowo chorego Piotrusia, trwa ustalanie terminu leczenia


Jeden z najlepszych klubów piłkarskich na świecie - Real Madryt wesprze finansowo chorego Piotrusia Wróbla mieszkającego w miejscowości Żórawie pod Gryfinem. 

Jeszcze wczoraj do kwoty 1,5 miliona złotych (tyle kosztuje leczenie w Nowym Jorku) brakowało już "tylko" 200 tys. zł. Cały czas są zbierane pieniądze. 

Mały Piotruś, który cierpli na chorobę "siatkówczaka obuczonego" i może stracić wzrok, czeka już na termin wizyty u dr. Abramsona w Stanach Zjednoczonych.

Oczy Piotrusia kontra siatkówczak obuczony

O potrzebie pomocy dla chorego Piotrusia mieszkającego z rodzicami w niewielkiej wsi pod Gryfinem informowaliśmy już w styczniu. Lawinowo ruszyła akcja pomocy dla rocznego chłopca, w Żórawiach pojawiali się dziennikarze największych stacji telewizyjnych w Polsce. Dzięki przedszkolakom z Gryfina dzieckiem zainteresował się Real Madryt. Na odpowiedź najlepszego klubu w Europie nie trzeba było długo czekać, Piotruś otrzymał zaproszenie do Hiszpanii a piłkarze nagrali film dla niego. Dzień Dobry Piotrusiowi po polsku powiedzieli między innymi Nacho, Keylor Navas, Luka Modrić, Pepe, Marcelo, Gareth Bale,Sergio Ramos i Cristiano Ronaldo.


Mamy dla was niespodziankę!!!Real Madryt postanowił wesprzeć mnie finansowo !Bardzo martwią się moimi losami i chcą...
Opublikowany przez Oczy Piotrusia - kontra siatkówczak obuoczny na 12 marca 2016

fot. MUVVI Studio/facebook/youtube

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.