Reklama [góra]

Uczą języka niemieckiego i angielskiego, Lingua Germanica obchodziła roczek [foto]Pierwsze urodziny obchodziła szkoła językowa Lingua Germanica, która zajmuje się kształceniem dzieci, młodzieży i dorosłych. Urodzinowa impreza odbyła się w piątek 4 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie. Właścicielem szkoły jest Tomasz Ostrycharczyk (na zdj.), który przedstawił pierwszy rok działalności. Kursanci oprócz nauki języka niemiecki lub angielskiego, mają możliwość brania udział w wycieczkach, np. do Berlina. 


Na scenie wystąpiły dzieci, które uczęszczają na kursy języka niemieckiego oraz wokalistki Zuzanna Galicka i Paulina Cholewa. Można było obejrzeć również niesamowity pokaz tańca w wykonaniu Hanny Wardęgi i Piotra Pośniaka. 

Pierwsze zajęcia w szkole Lingua Germanica odbyły się 2 lutego 2015 roku. Szkoła oferuje możliwość nauki języka niemieckiego i angielskiego. Na obecną chwilę Lingua Germanica kształci ponad 160 kursantów!

Nauka odbywa się metodą Callana jest to jedna z najefektywniejszych metod nauczania języka obcego, która opiera się na konwersacji, wzmaga aktywność ucznia i łamie barierę językową. Ta metoda cieszy się największą popularnością wśród kursantów.
Szkoła jako jedyna w okolicy współpracuje z instytutem Goethego i w profesjonalny sposób przygotowuje do egzaminu państwowego.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.