Reklama [góra]

Konsultacje powiatowe dla zawodników z rocznika 2003 - 2004


25 kwietnia rozpoczynają się konsultacje powiatowe Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej dla zawodników urodzonych w 2003 i 2004 roku. To innowacyjny projekt w skali kraju opracowany przez Wydział Szkolenia ZZPN.

Jego podstawowym celem jest wyszukiwanie najbardziej perspektywicznych i utalentowanych adeptów futbolu w całym województwie zachodniopomorskim.

Idea projektu opiera się na współpracy trenerów, instruktorów, wychowawców szkolnych, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców oraz zawodników, którzy sprawdzą swoje umiejętności podczas specjalnie przygotowanych konsultacji. Odbywać się one będą w Kaliszu Pomorskim, Trzcińsku Zdroju, Chociwlu, Barwicach, Kamieniu Pomorskim, Policach i Manowie. 

Potencjał piłkarski młodych zawodników oceniany będzie przez przedstawicieli WS ZZPN oraz świeżo powołanych trenerów powiatowych.

Akcja organizowana przez ZZPN będzie idealną okazją do nawiązania współpracy z animatorami sportu, trenerami z tak zwanego terenu, którzy w dalszej perspektywie będą pełnić funkcje trenerów powiatowych.

Udział i gra w reprezentacjach ZZPN okazały się doskonałą trampoliną do wielkich karier piłkarskich. Przykłady Grzegorza Krychowiaka, Kamila Gosickiego, Filipa Starzyńskiego, Sebastiana Mili, Piotra Celebana, Rafała Janickiego, Sebastiana Rudola, Łukasza Zwolińskiego, Adama Frączczaka są tego najlepszym dowodem. Teraz nadszedł czas chłopców urodzonych w latach 2003 i 2004. Dzięki rozpoczynającym się pod koniec kwietnia konsultacjom powiatowym mogą oni rozpocząć drogę ku spełnieniu marzeń.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.