Reklama [góra]

Matka zabiła własne dziecko? Sprawa po 41. latach trafiła do Sądu

W Sądzie w niemieckim Neuruppin rozpoczął się proces przeciwko 74. letniej Annie F. Kobieta jest oskarżona o zabójstwo własnego syna. Do morderstwa miało dojść 41. lat temu w Schwedt. 

Proces rozpoczął się w środę 27 kwietnia. Jak podaje platforma informacyjna hubber.me kobieta jest oskarżana przez Prokuraturę we Frankfurcie nad Odrą o to, że przed 41. laty w mieszkaniu w Schwedt otruła swojego, wówczas 8 letniego syna Mario, gazem.

Zgodnie z oskarżeniem przyniosła, śpiącego wówczas syna, z jego pokoju do kuchni, gdzie położyła go na podłodze. Następnie odkręciła gaz. Po upewnieniu się, że syn stracił świadomość, z powrotem ułożyła go w jego łóżku. Tam następnego ranka został on przez nią odnaleziony martwy. Lekarz przybył po krótkim czasie. Zgodnie z otrzymaną od kobiety informacją, musiało dojść do nieszczęśliwego wypadku. Wersji nieszczęśliwego wypadku kobieta trzyma się do dzisiaj. Poprzez swojego adwokata przekazała, że nie będzie się wypowiadała na temat zarzutów, zaprzecza również jakoby popełniła zarzucany jej czyn.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.