Reklama [góra]

Ostatnie wolne miejsca na kolonii językowo-tanecznej w Pogorzelicy

Zajęcia językowe i taneczne, zakwaterowanie w ośrodku z pełnym wyżywieniem, zwiedzanie, gry i zabawy oraz wiele innych ciekawych atrakcji - to wszystko czeka na uczestników koloni językowo - tanecznej organizowanej przez Multimedialną Szkołę Językową ELAnguage. 

Organizatorzy proponują dwa programy do wybory, zawierający 70% tańca i 20% języka bądź odwrotnie. Do wyboru jest język angielski, niemiecki i japoński.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w ośrodku kolonijnym Kalina z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja). Do dyspozycji będą 4-5 osobowe pokoje z łazienką, telewizorem oraz duża stołówka i pełnowymiarowa hala sportowa, boisko do gry w piłkę i plac zabaw dla najmłodszych. 

Wśród atrakcji znajduje się między innymi zwiedzanie Latarni Morskiej w Niechorzu, Park Miniatur,stacja Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, motylarnia, park linowy, wiatrak w Lędzinie, Park Wieloryba Giganci z Oceanów oraz plażowanie nad morzem i piesze wycieczki, dyskoteki, zajęcia plastyczne, muzyczne, aktorskie, podchody i wiele wiele innych. 

Wypoczynek jest zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, każdy uczestnik otrzyma materiały i certyfikat. Nad bezpieczeństwem czuwa wykształcona kadra. 

Zostały ostatnie wolne miejsca. Cena to 1350 zł/os.  Pobyt trwa 10 dni. Rabaty dla rodzeństwa! Możliwość płatności w ratach!

Termin turnusu: 20 - 30 07 2016. Zapisy do połowy kwietnia.


więcej informacji na: www.elanguage.com.pl

Osoby do kontaktu: 
Paulina Radke 730-933-897, paulina-radke@wp.pl
Elżbieta Stypczyńska 509-553-019, elanguage@chojna.info


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.