Reklama [góra]

/center>

Zawodnicy Victorii na zawodach w Międzyzdrojach i Sianowie


W sobotę 23 kwietnia w Międzyzdrojach zawodnicy UKS-T Victoria brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii młodzików (klasy V,VI). Victorię w turnieju reprezentowali Kuba Rajczak, Piotr Junosz oraz Jaś Gałuszka.

Występ naszych zawodników w turnieju należy uznać za udany. Ostatecznie uplasowali się na miejscach 13-16, choć przy odrobinie szczęścia lokaty mogły być wyższe.  Dla Piotrka i Janka to jeszcze nie koniec sezonu, 21 maja będą brali udział Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Żaków (klasy III, IV), które będą rozgrywane również w Międzyzdrojach.

Tydzień wcześniej, 17 kwietnia w Sianowie rozgrywane były Indywidualne Mistrzostwa Województwa w kategorii Juniorów i Kadetów.

Wśród juniorów Victorię reprezentowali Robert Bałachowski, Karol Kłonowski oraz Michał Olejnik, natomiast w kadetach naszą drużynę reprezentowali Filip Marchewka i Kacper Gil.

W grze indywidualnej juniorów 7 m-ce zajął Robert Bałachowski, który w walce o pierwszą czwórkę przegrał z zawodnikiem III ligowego klubu UKS Trzynastka Szczecin 1:3, pozostali zawodnicy uplasowali się na dalszych miejscach.

W grze podwójnej juniorów Rober Bałachowski wraz z zawodnikiem z Koszalina zajęli VI m-ce, natomiast Karol z Michałem uplasowali się na VIII m-cu. W grze podwójnej kadetów Filip i Kacper zajęli V miejsce.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.