Majówka na piłkarskich boiskach w regionie [foto]

Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania wydarzeń na boiskach i stadionach w regionie. Nasz fotoreporter tradycyjnie odwiedził stadion w Chojnie, tym razem był również na boisku w Góralicach.

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze chojeńskiej Odry w meczu o mistrzostwo IV ligi. Chojnianie pokonali Osadnika Myślibórz 2-1. Pierwszą bramkę zdobył w 30. minucie Ogonowski. Goście wyrównali w drugiej połowie, gola w 68. minucie zdobył Dudek. Wynik tuż przed końcowym gwizdkiem ustalił Skóra. Ta wygrana pozwala nadal na zajęcie bezpiecznego miejsca gwarantującego utrzymanie czwartoligowego bytu.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Morzycko Moryń na własnym boisku w meczu o mistrzostwo wojewódzkiej okręgówki zremisowało z Arkonią Szczecin 1-1. Gola dla gospodarzy zdobył Kwaśniewski.

W spotkaniach regionalnej okręgówki Czarni Lubanowo pokonali Remora Recz 4-0, Orzeł Trzcińsko Zdrój przegrał z Dolicą w Unią 2-1. Mieszko Mieszkowice zremisowało z Gavią Choszczno 1-1, Zieloni Zielin pokonali u siebie Białych Sądów 6-3.

A-klasa: LUKS Krzywin - Goplana Żabów 4-1, Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 0-0, Pro-Team Żarczyn - Zryw Kołbaskowo 1-3, Ogniowo Babinek - Czarni Czarnówko 6-0, Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 1-4, KP Przecław - Łabędź GyrfHurt Widuchowa 5-3. Rurzyca Nawodna 3-1 Unia Swochowo.

B-klasa: Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 2-1, Odra Czelin - Olimpia Troszyn 3-2, Gryf Nowelin - Sokoł Rożańsko 4-0, Błękitni Białęgi - Korona Klepicz 0-12.