Reklama [góra]


Święto miasta w skromniejszej formule - program Festynu Rodzinnego w Chojnie [program]


Znamy już program tegorocznego Festynu Rodzinnego, który odbędzie się 4 czerwca zamiast corocznych Dni Chojny.

godz 12:00 - Lokalne prezentacje artystyczne, cz. I - scena
Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie
Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
„Gwiazdki” (Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku Zdroju)
„Diabliki” (Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcińska Zdroju)
Edyta Tyrcha(Szkoła Podstawowa w Choszcznie)
Zuzanna Galicka, Aleksandra Pietrucha, Iga Wysoczańska, Julia Kudły, Julita Mielcarek, Nikola Włodarczyk, Marta Konikowska, Zofia Wojciechowska (Centrum Kultury w Chojnie)

Blok sportowy
godz. 10:00 - IV Turniej Tenisa Ziemnego im. Andrzeja Jamroza- orlik
godz. 14:00 - Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej - orlik
godz. 17:00 - Turniej Piłki Siatkowej - sala sportowa gimnazjum
godz. 18:00 - I Bieg Ulicami Chojny (Stowarzyszenie Active Chojna)–ul. Władysława Jagiełły

godz. 15:00 - Oficjalne otwarcie Festynu Rodzinnego – scena
Otwarcie wystawyprac Mai Ostrowskiej - galeria plastyczna

godz. 15:15 - Spektakl dla dzieci „Na zdrówko” - scena

gdoz. 16:15 - Lokalne prezentacje artystyczne, cz. II - scena
Szkoła tańca „FOCUS”
Zuzanna Galicka, Aleksandra Pietrucha, Iga Wysoczańska, Julia Kudły, Julita Mielcarek, Nikola Włodarczyk, Kornelia Hefka, Wanesa Adamska, Martyna Bartosewicz, Marta Konikowska, Zofia Wojciechowska („SZALONE LATA 60-TE”– Centrum Kultury w Chojnie)
Zespół „Jarzębina” (Centrum Kultury w Chojnie)
Bronisław Hreczyński (Centrum Kultury w Chojnie)
Zespół„Emeranto” (Centrum Kultury w Chojnie)
Rafał Kowal (Centrum Kultury w Chojnie)
Zespół „Fermata” (Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Chojnie)
Martyna Bartosewicz (Centrum Kultury w Chojnie)
Paula Kurdziel (Centrum Kultury w Chojnie)
Milena Kroczak (Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu)
Kapela „REWIR” (Chojna)
Zespół „Nastroje” (Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu)
„Składak”(Mieszkowice)

godz. 22:30 – występ zespołu „Blue Box”

godz. 00:00 – Zabawa pod gwiazdami (Dj Matt Dee)

Prowadzenie:
Aleksandra Pietrucha
Kacper Fedorowicz


Imprezy towarzyszące:
godz. 12:00 - Ogólnopolski Turniej Krótkofalowców pod patronatem Burmistrza Gminy Chojna Adama Fedorowicza - scena
godz. 13:00 - Warsztaty plastyczne „Świat oczami dziecka” - galeria plastyczna
godz. 14:00 - Malowanie twarzy - Punkt Informacji Turystycznej
godz. 15:00 - Prezentacje Kulinarne (Koła Gospodyń Wiejskich, Agroturystyka Mętno) - plac przed ratuszem
godz. 16:15 - Gry i zabawy dla dzieci „Malinowe Marzenia”- plac przed ratuszem
Wesołe miasteczko

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.