Reklama [góra]

/center>

Zakończenie IV edycji chojeńskiej amatorskiej ligi piłki siatkowej


W ostatni dzień kwietnia odbyła się ostatnia kolejka Chojeńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2015/2016 organizowanej przez Centrum Kultury w Chojnie. Rywali zdeklasowała drużyna D&E-Med, która nie przegrała w lidze ani jednego spotkania, kończąc rywalizację z wynikiem 36 zwycięstw. 

Na drugiej pozycji rywalizację zakończył zespół Old Stars, czyli zwycięzcy 3. poprzednich edycji. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami rywalizacja o 3. miejsce, była niezwykle zacięta i dopiero ostatni mecz sezonu przyniósł ostateczne rozstrzygnięcie. Ostanie miejsce na podium zajęła Wataha, która walczyła wraz z Narostem oraz Nawodną o brązowy medal. Kolejna edycja wystartuje prawdopodobnie na przełomie października i listopada.

Końcowa klasyfikacja sezonu 2015/2016
1.  D&E-MED
2. OLD STARS
3. WATAHA
4. NAROST
5. NAWODNA
6. WIDUCHOWA
7. LIBERO CHOJNA

D&E-Med dziękuje
Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom, Pani Barbarze  Andrzejczyk dyrektor Centrum Kultury w Chojnie oraz koordynatorowi i sędziemu zawodów Panu Arkowi Łągiewczykowi za stworzenie tego projektu, który trwa już 4 lata i z sezonu na sezon nabiera rozpędu, wyglądając coraz lepiej. Cieszę się że są jeszcze ludzie którzy organizują coś dla ludzi, lokalnego społeczeństwa, poświęcając przy tym swój własny czas. Jako fizjoterapeucie i promotorowi zdrowia jest mi bardzo miło, że mogę brać udział w promocji aktywnego spędzania soboty, w towarzystwie rodziny, kolegów i znajomych. 
Dziękuje Panu Leszkowi Siatce, prezesowi firm Pomot oraz Progres za zakup strojów sportowych dla naszej drużyny. Dziękuję również Pani Grażynie Zawodnik z Pierogarni u Grażyny , że dbała o to, aby nasza drużyna nie były głodna podczas zawodów.
Dziękuje portalowi Chojna24.pl za zainteresowanie imprezą i wsparcie medialne rozgrywek.
Dziękuje pozostałym drużynom za rywalizacje Fair Play, mając nadzieję, że ze wszystkimi widzimy się w przyszłym sezonie, jednocześnie zapraszając nowe ekipy do zabawy. 
Na końcu chciałbym raz jeszcze podziękować moim kolegom z drużyny za zaangażowanie i pomoc w odniesieniu zwycięstwa.

Kapitan drużyny D&E-MED
Daniel Tołłoczko

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.