Reklama [góra]

Jerzy Kryszak, Sobota, Damian Syjonfam i średniowieczny klimat - zbliżają się Dni Cedyni 2016 [program]


Wielkimi Krokami Zbliża się jedna z największych imprez plenerowych w regonie czyli Dni Cedyni 2016 w tym roku wiele atrakcji muzycznych  i nie tylko każdy podczas weekendu 24-26 czerwca znajdzie coś dla siebie. 


Program : 

I dzień (piątek 24 czerwca )

11:00-17:00 - Cedynia w czasie i przestrzeni (konferencja naukowa, Hotel Klasztor)

18:00 - 1:00 - Młoda Cedynia (prezentacja talentów ,zabawa taneczna z zespołem Składak oraz dyskoteka nocą DJ Fafiq (Amfiteatr )

20:00 - 23:30 - Spotkanie z Historią (Góra Czcibora)

II dzień (sobota 25 czerwca ) 

10:00 - 18:00- Spotkanie z Historią (Obóz Historyczny )

12:00 - Bieg Orła (bieg terenowy)

14:00 - pokaz szybowców i formacji bojowych

15:00 - Bitwa pod Cedynią (inscenizacja)

17:30 - 2:00 - Muzyczna Cedynia (blok koncertowy)
- Jerzy Kryszak
- raper Sobota
- Jędrzej Bukowski
- Damian Syjonfam
Sylwetki Gwiazd

Jerzy Kryszak -  polski aktor, satyryk  podchodzący z Kalisza wstępował na wielu ogółnopolskich festiwalach znamy się  naśmiewania się z polityków ,sportowców oraz sytuacji społecznych .

Sobota: Michał Sobolewski szerzej znany pod pseudonimem SOBOTA to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC. Jego fanpage na facebooku ma prawie milion fanów. Sobota koncertuje w całej Polsce, a teledyski mają wielomilionowe wyświetlenia. Każdy jego album otrzymał status Złotej Płyty nadany przez ZPAV. Jego ostatnia płyta "SOBOTA" uzyskała status platynowej i była na 2 miejscu najchętniej kupowanych płyt w Polsce.

Jędrzej Bukowski -  Iluzjonista - gość wielu programów telewizyjnych, zdobywca Grand Prix, jedyny iluzjonista w Polsce z tytułem Doktora, do niedawna wykładowca na Politechnice Wrocławskiej, który zachwycił menadżera samego Davida Copperfielda.  Od 15 lat iluzjonista uświetnia największe wydarzenia w Polsce, zaś wśród widzów znalazły się osoby ze wszystkich kontynentów

Damian Syjonfam - wokalista i autor tekstów  tworzy muzykę w stylu reggae za jego największy przebój uważa się utwór "Powstanie" 


Tak wyglądały Dni Cedyni w 2015 roku:Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.