Reklama [góra]

/center>

Kolejna powiatowa droga otrzymała dofinansowanie


Starostwo Powiatowe w Gryfinie otrzyma dofinansowanie na kolejną inwestycję drogową. Tym razem pieniądze przyznało Ministerstwo Finansów. 

27 maja Starostwo Powiatowe w Gryfinie otrzymało pismo z Ministerstwa Finansów o przyznaniu dla Powiatu Gryfińskiego kwoty 488.292 tys. zł ze środków rezerwy subwencji ogólnej, z przeznaczeniem na realizację inwestycji drogowej pn.: „Przebudowa mostu w Szczawnie, wraz z dojazdami”.

Decyzja ministerstwa jest wynikiem pozytywnej oceny wniosku jaki złożył powiat w lutym bieżącego roku w programie obejmującym w głównej mierze przebudowę obiektów inżynierskich
(mostów, wiaduktów). Program zakłada realizację zadania w danym roku, w którym przyznano wsparcie. W dniu dzisiejszym ogłoszono przetarg na roboty budowlane. Planowo prace mają się zakończyć do 31 października.

Wczoraj w artykule Umowy na drogi podpisane, dofinansowanie inwestycji dla powiatu oraz gmin Trzcińsko Zdrój, Widuchowa i Moryń pisaliśmy o dofinansowaniu kilku inwestycji drogowych na terenie powiatu z programu PROW.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.