Reklama [góra]


Zachodnia Liga MTB w Przyjezierzu - oficjalne wyniki [foto] [video]


Kolarska impreza w Przyjezierzu k/Morynia jak zwykle została zorganizowana na wysokim poziomie. Zawody MTB rozgrywane w tej miejscowości od wielu lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród kolarzy. 



Prezentujemy wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach. Tradycyjnie już zebraliśmy wyniki zawodników z naszego powiatu.

Dystans MEGA
1. Paweł Piotrowicz (Szczecin) - czas: 1:37:27
2. Kacper Szczepaniak (Zwierzyń) - czas: 1:37:36
3. Filip Hasse (Gryfino) - 1:37:37
__________________________________
13. Sylwan Barcz (Chojna) - 1:41:03
15. Wojciech Droździel (Gryfino) - 1:43:15
26. Paweł Dziadkiewicz (Chojna) - 1:48:11
38. Rafał Serafin (Gryfino) - 1:52:37
43. Wojciech Greguła (Chojna) - 1:55:02
60. Marek Smug (Gryfino) - 2:00:12
64. Igor Klęczar (Przyjezierze) - 2:00:45
71. Mariusz Piątkowski (Moryń) - 2:05:04
72. Marcin Berezowski (Trzcińsko Zdrój) - 2:06:35
81. Łukasz Kos (Widuchowa) - 2:08:57
91. Marcin Weyna (Banie) - 2:13:24
102. Jan Kozłowski (Chojna) - 2:21:36
103. Grzegorz Kucab (Chojna) - 2:22:26
105. Witold Kłapouch (Chojna) - 2:27:02
110. Robert Duchowski (Gryfino) - 2:32:44
118. Maria Duraj (Banie) - 2:47:17
120. Joanna Połukord (Chojna) - 3:22:58


Pary rodzic + dziecko
1. Igor Szyszka, Artur Szyszka (ASIS) - 0:42:04
2. Marek Kupczyński, Bartek Kupczyński (Bartek Team) - 0:42:06
3. Ariel Kozłowski, Błażej Kozłowski (Bike Team Chojna) - 0:45:09
__________________________________
5. Remigiusz Grabowski, Krzysztof Grabowski (Radziszewo) - 0:48:34
6. Jan Gałuszka, Stanisław Gałuszka (Chojna) - 0:51:35
8. Kamil Pitura, Małgorzata Pitura (Chojna) - 0:47:43
11. Miron Grabowski, Monika Grabowska (Radziszewo) - 1:04:39
13. Agnieszka Kujawska, Igor Kujawski (Chojna) - 1:08:41
14. Grzegorz Łyczakwoski, Szymon Łyczakowski (Moryń) - 0:53:25
15. Kuba Sławiński, Anna Pawlak (Moryń) - 1:16:17
16. Sławomir Łyczakowski, Mateusz Łyczakowski (Przjezierze) - 1:19:27

Pary mężczyzna + kobieta
1. Jolanta Gajtkowska, Paweł Cichocki - 2:15:36


Pary kolarze 70+
1. Grzegorz Strojny, Przemysław Hormiatko
2. Marek Rydzewski, Grzegorz Ulanowski
3. Andrzej Kozłowski, Grzegorz Olejnik (Chojna)

Pary kolarze 90+
1. Andrzej Binkowski, Andrzej Lachowicz (Barlinek) - 2:05:03
2. Krzysztof Pniewski, Piotr Kopczyński (Gorzów Wielkopolski) - 2:08:44
3. Robert Sikora, Jacek Stalmach (Barlinek) - 2:11:51

Amator
1. Kryspin Nowicki (Słubice) - 0:42:01
2. Marek Bekisz (Kostrzyn) - 0:42:02
3. Mariusz Zawicki (Szczecin) - 0:42:4
__________________________________
5. Krzysztof Makaroński (Chojna) - 0:46:16
7. Zbigniew Cempa (Moryń) - 0:46:36
10. Paweł Rusek (Chojna) - 0:48:02
12. Marcin Szczepański (Moryń) - 0:49:26
17. Wiesław Gałuszka (Chojna) - 0:51:35
18. Jakub Trzop (Witnica) - 0:51:35
19. Robert Bitner (Gryfino) - 1:02:55
21. Mariola Bitner (Gryfino) - 1:11:13
22. Magdalena Susicka-Choim (Moryń) - 1:12:21
23. Piotr Choim (Moryń) - 1:12:21

MEGA - Powiat Gryfiński - kobiety
1. Maria Duraj (Banie) - 2:47:17
2. Joanna Połukord (Chojna) - 3:22:58

MEGA - Powiat Gryfiński - mężczyźni 
1. Filip Hasse (Gryfino) - 1:37:37
2. Sylwan Barcz (Chojna) - 1:41;)3
3. Wojciech Droździel (Gryfino) - 1:43:15
4. Paweł Dziadkiewicz (Chojna) - 1:48:11
5. Rafał Serafin (Gryfino) - 1:52:37
6. Wojciech Greguła (Chojna) - 1:55:02
7. Marek Smug (Gryfino) - 2:00:12
8. Igor Klęczar (Przyjezierze) - 2:00:45
9. Marcin Berezowski (Trzcińsko Zdrój) - 2:06:35
10. Łukasz Kos (Widuchowa) - 2:08:57
11. Marcin Weyna (Banie) - 2:13:24
12. Grzegorz Kucab (Chojna) - 2:22:26
13. Robert Dmuchowski (Gryfino) - 2:32:44

MEGA - gmina Moryń
1. Paweł Dziadkiewicz - 1:48:11
2. Igor Klęczar - 2:00:45

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.