Reklama [góra]

Były pręty i ich nie ma, szybka reakcja zakładu komunalnego na sygnał od naszej czytelniczki


W czwartek nasza czytelniczka z Czelina w gminie Mieszkowice poprosiła nas o interwencję w sprawie drogi, dzień później skontaktowaliśmy się z miejscowym Zakładem Usług Komunalnych, zanim otrzymaliśmy odpowiedź, problem został już rozwiązany. 

Pracownicy ZUK za pomocą gruzu utwardzili jedną z dróg w Czelinie, naszą czytelniczkę zaniepokoiły jednak pręty wystające z ziemi, okazało się, że wraz z gruzem zostały wysypane elementy zbrojenia.


Wystające metalowe elementy mogły nie tylko doprowadzić do uszkodzenia jadących po drodze pojazdów, ale wyrządzić krzywdę bawiącym się dzieciom.

W piątek o interwencję poprosiliśmy zakład komunalny z Mieszkowic, zanim otrzymaliśmy odpowiedź pręty zostały usunięte, a w najbliższych dniach droga zostanie uzupełniona żwirem.

- W dniu dzisiejszym w godzinach porannych klika drobnych prętów zostało usuniętych z drogi. Jednocześnie informujemy, że do 11.07.16 nawierzchnia zostanie utwardzona i uzupełniona żwirem, by bezpiecznie można byłoby z niej korzystać - informuje Bolesław Kwaśniak, prezes zarządu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.