Reklama [góra]

Kronika Policyjna [15 - 22.08.16]


Kradzieże, zatrzymania oraz kontrole drogowe - tym zajmowali się policjanci w regonie. Zapraszamy do zapoznania się z co tygodniową kroniką policyjną. 

12.08 . W Trzcińsku-Zdroju z ul. Sienkiewicza dokonano kradzieży samochodu osobowego marki VW Passat rok produkcji 2002.

12.08. W Moryniu przy ul. Owocowej z terenu posesji skradziono rower a także z otwartego samochodu nawigację samochodową.Suma strat 1800 PLN.

12.08 W Pniewie policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali 67-letniego mieszkańca naszej gminy, który kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości 1,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

14.08. W Mieszkowicach policjanci Posterunku Policji Mieszkowice-Moryń w czasie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Renault 33 letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

14.08. W Moryniu przy ul. Parkowej nieustalony sprawca dokonał kradzieży pontonu gumowego wartości 3000 zł.

17.08.  Policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego wspólnie z pokrzywdzonym dokonali zatrzymania 14 letniego mieszkańca miasta Gryfino , który z przystani żeglarskiej dokonał krótkotrwałego użycia łodzi motorowej.

1 komentarz:

  1. Mam podejrzenie co do Passat 2002 skradzionego w trzcinsko zdrój..dziwnie obserwował auta jeśli chodzi o poszlaki widziałem dziwnie krecacego się mężczyzne o ciemnej karnacji..podejrzewam Bułgarów co opiekują się prostytutkami na trasie Chojna Krajnik..policja mogła by to sprawdzic

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.