Reklama [góra]

/center>

Największa loteria w Europie od teraz dostępna również w Polsce!


Euro Millions - bo o niej mowa, to największa międzynarodowa loteria w Europie, której początek sięga 2004 roku, kiedy to odbyło się jej pierwsze losowanie w Paryżu. 
Założona przez narodowe loterie Francji, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii, ze względu na wysokie i częste wygrane bardzo szybko zyskała sobie na popularności w całej Europie.

Największa wygrana w tej loterii - wynosząca ponad 817 milionów złotych, została wylosowana w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, przez małżeństwo z miejscowości Suffolk. Przypadki gdy wygrane przekraczają 100 milionów złotych zdarzają się bardzo często, co sprawia że nasze rodzime Lotto wypada w porównaniu do Euro Millions dość blado..

Zasady gry

Gra w Euro Millions jest niezwykle prosta. Gracz musi wybrać 5 liczb głównych z zestawu od 1 do 50, oraz 2 „Szczęśliwe Gwiazdy” z zestawu od 1 do 11. Jeśli trafnie wytypuje 5 głównych liczb oraz 2 “Szczęśliwe Gwiazdy’’ wygrywa Jackpota – czyli nagrodę główną. Ponadto, loteria Euro Millions ma 12 dodatkowych stopni wygranej, co powoduje częste wygrane u graczy – i jest jednym z głównych powodów jej ogromnej popularności.

Jak zagrać w Polsce?


Gra w Euro Millions w Polsce możliwa jest za pośrednictwem World Lottery Club – jeden z największych platform na Świecie służących do zakupu zakładów Lotto online. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy wejść na stronę WLC i wytypować swoje liczby. W przypadku wygranej gracz powiadamiany jest o niej automatycznie, a cała strona jaki i obsługa klienta dostępna jest w języku polskim.

Już dziś wieczorem, kumulacja w EuroMillions wyniesie astronomiczne 103 miliony złotych. Z tej okazji, każdy nowy graczy który zdecyduje się na zakup 1 zakładu za 12 zł – otrzyma 2 dodatkowe zakłady zupełnie Gratis! Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?18+ Obowiązuje regulamin. Oferta tylko dla nowych graczy.
World Lottery Club jest licencjonowanym operatorem zakładów przez Brytyjską Komsiję ds. Hazardu oraz posiada ponad 265 000 tysięcy zarejestrowanych graczy. W razie pytań prosimy o kontakt z Poskim działem obsługi klienta pod numerem telefonu +48 (0)177869869 lub poprzez e-mail: support@wlcmail.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.