Środowe mecze towarzyskie [foto]

Środowe mecze towarzyskie w regonie. Swoją  formę przed nowym sezonem sprawdziły między innymi zespoły Odry Chojna i Morzycka Moryń.

W Chojnie biało-zieloni, którzy podczas przerwy w rozgrywkach przechodzą rewolucje kadrową, przegrali z Czciborem Cedynia 2-4.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Trener Grzegorz Michasiuk sprawdza kilku młodych zawodników, w środowym meczu kibice mogli zobaczyć miedzy innymi Przemka Wiśniewskiego, który jest wychowankiem Rurzycy Nawodna oraz Kuźniarskiego z Arkonii Szczecin.

Pierwsze 45 minut należały do gości z Cedyni, którzy kontrowali przebieg gry, efektem tego były dwa gole Bronakowskiego i jedna bramka Borczyńskiego. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany ale wciąż strzelali goście. Brami dla Odry min :Wiśniewski

W niedzielę ostatni mecz kontrolny, rywalem Odry będzie Osadnik Myślibórz.

Morzycko lepsze od Dębu

Morzycko Moryń wygrało pewnie u siebie z Dębem Dębno 3:0. Bramki strzeli nowo pozyskani - Klakla i Zielas.

Orzeł Trzcińsko Zdrój zagrał z  z juniorami Odry Chojna, mecz zakończył się zwycięstwem aż 11:1. Z dobrej strony pokazał się Bartosz Sobas, kilkukrotnie pakując piłkę do siatki. Ostatni sprawdzian, chyba najbardziej wymagający przed startem ligi już w najbliższą sobotę w Cedyni